ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Také letos se naše škola zúčastnila zimního chemického turnaje na Střední škole informatiky a služeb a to velmi úspěšně. Školu reprezentovalo družstvo složené z žáků 9. třídy Kryštofa Karbana, Jaroslava Šimkuláka, Antonína Špačka a Martina Kiclera.
V chemických laboratořích provedli separační metodu filtrací, v další laboratoři zkoumali organické sloučeniny glukosu a fruktosu a vyredukovali stříbro. V odborné učebně zapisovali chemické rovnice pokusů, určovali názvosloví a vyplňovali chemické křížovky. V počítačové učebně ve speciálním programu sestavovali vzorce sloučenin a v poslední učebně pak museli robotem překonat danou trasu. V nově vybavených laboratořích pak na závěr viděli několik zajímavých chemických experimentů. Podívejte se na Martinovy fotografie! 
Do soutěže se letos přihlásilo 19 družstev a naši žáci získali úžasné druhé místo! Po třech letech jsou naši žáci v této soutěži opět "na bedně". Všem velmi gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.  
Mgr. Marta Mokrá, učitelka chemie
 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.