ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Každý rok se žáci naší školy zúčastní několika matematických soutěží. I letos se někteří z nich mohou pochlubit skvělými znalostmi.
Na podzim také začalo školní kolo Matematické olympiády. Do dubnového okresního kola v Trutnově v kategorii 6. ročníků postoupili Matěj Kubíček, Karolína Ježková a Pavlína Jansová, v kategorii 7. ročníků postoupil Jakub Serbousek.
V březnu se celá škola od 2. ročníků zapojila do Matematického klokana. V kategorii Cvrček si dobře vedli Matěj Prouza, Nikola Němečková aVeronika Klémová. V kategorii Klokánek byli nejlepšími řešiteli Jaroslav Klička a Helena Davidová. V Benjamínovi uspěli opět Matěj Kubíček, Stanislav Serbousek a Kateřina Škopová. V nejstarší kategorii Kadet byli nejúspěšnější Milan Pištora, Ondřej Houžvic a Vojtěch Kalous.
Hned v dubnu proběhlo nejdříve školní kolo Pythagoriády pro 5. až 8. ročníky. V okresním kole v květnu naši školu reprezentovali Tomáš Vancl, Kateřina Škopová za šesté třídy, Petr Škop za sedmáky a Milan Pištora za osmáky. Jako úspěšný řešitel zde uspěl opět Jaroslav Klička za páté třídy a do třetice Matěj Kubíček, který zde získal stříbro!
Dále gratulujeme Michalu Stejskalovi za velké úspěchy na soutěžích ve hře šachy.
Nejpilnějšími řešiteli třídní soutěže Matematiáda v 6. B a v osmých ročnících byly Pavlína Jansová a Kateřina Grigoriadu.
Děkujeme všem reprezentantům v matematických soutěžích za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů i v dalších ročnících.
za učitele matematiky Marta Mokrá
 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.