ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

I přes nepříznivou předpověď počasí se část 6.A vydala na cyklovýlet do Jaroměře. Dopoledne bylo ještě slušně, cestou jsme míjeli letiště v Žirči,

sochy Křížové cesty 21. století, barokní areál Kuks a Jaroměřský rybník. Právě na jeho okraji se nachází záchranná stanice pro handicapovaná zvířata, kde jsme měli smluvenou exkurzi. Zde se nachází zvířata, která by ve volné přírodě jen těžko přežila. Viděli jsme zde čápy, osla, spoustu druhů ptáků, nejedovatého hada, ježka či mývala Jonáše.
Na oběd jsme se přesunuli na přírodní říční koupaliště. Počasí se zhoršilo, nikoho ani nenapadlo jít se vykoupat do Úpy. Ale dobře jsme se nadlábli a přes slabý, ale vytrvalý déšť jsme sedli na kola a vydali se na cestu zpět. A cesta byla zážitkem, spousta kaluží a bláta, do Dvora nikdo nedorazil čistý. Postupně se žáci odpojovali, až ke škole přijela hrstka výletníků.
V tomto zvláštním školním roce jsme byli rádi, že jsme se vůbec společně někam vydali, i když to bylo jen nakrátko. Vrátili jsme se zcela mokří, ale zdraví a bez úrazu.

Mgr. Vojtěch Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.