ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve středu 4. 3. se na naší škole konalo setkání s budoucími prvňáčky, při kterém se seznámili s naší školou a poznali paní učitelky prvního stupně.

Připravili jsme pro ně oříškovou cestu, na které je čekala tři stanoviště. Na každém z nich si děti vyzkoušely několik různých dovedností. V prvním oříškovém zastavení je zaujala interaktivní tabule, na níž úspěšně poznávaly barvy, poté nám převyprávěly pohádku a nakonec pomohly roztřídit geometrické tvary. V druhém úkolu, který se týkal záchranného integrovaného systému, skládaly puzzle s důležitými telefonními čísly, pracovaly na interaktivní tabuli a vyrobily si pěknou čelenku. Na třetím stanovišti děti prokázaly své sportovní dovednosti. Úkoly se podařilo splnit, a tak si všichni zaslouženě odnesli domů diplom i malý dárek, který jim vyrobili starší spolužáci. Předškoláčci byli moc šikovní a my se na ně opět těšíme u zápisu!

učitelky 1. stupně

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.