ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Prvňáčci se velice těšili na svoji velkou akci – spaní ve škole, spojené s tajemným programem a předáváním prvního vysvědčení. Sešli jsme se o půl šesté a náš velký večer mohl začít. Nejdříve jsme si přečetli zprávu z „vesmíru“, kde jsme se dozvěděli, že naší ZEMI hrozí velké nebezpečí, že lidé hodně ubližují přírodě. Podívali jsme se na zajímavý dokument, co by se stalo s naší planetou, kdyby lidé netřídili odpad. Povídali jsme si o třídění odpadu na naší škole a doma. Přemýšleli jsme, jak pomůžeme a rozhodli jsme se poslat do „vesmíru“ zprávu o tom jak budeme naší ZEMI pomáhat. Každý z dětí obkreslil obě ruce a nalepili jsme je do kruhu, kolem naší ZEMĚ. Slíbili jsme si, že se budeme k naší ZEMI, k přírodě vůbec hezky chovat a budeme to učit i ostatní děti.
Příjemně znaveni „velkou“ prací jsme povečeřeli výborné řízky a těšili se na pohádku. Pohádku jsme si přivolali vyrobeným večerníčkem.
A už se přiblížila 20. hodina, všude bylo zhasnuto, svítily pouze svíčky. Děti se vypravily tajemnou stezkou pro svoje PRVNÍ vysvědčení. Radost byla veliká, všechny děti se moc snažily a čekaly na ně samé jedničky.  Po rozdání vysvědčení příprava na spaní, povídání a ještě jedna pohádka O Palečkovi.
Spaní ve škole se všem moc líbilo a těšíme se na další společné prima zážitky s naší třídou. Moc děkujeme všem maminkám a panu Pastvovi za přípravu dobrot na naši třídní akci.
Nesmíme zapomenout na naši velkou kamarádku a pomocnici paní učitelky Adélku Kühnelovou, která s námi měla velkou trpělivost a byla na nás moc hodná.
Mgr. Ivana Pešťáková
 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.