ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Poslední dva školní dny před Vánoci si krátíme sportováním. Ve čtvrtek vypukl žáky dlouho očekávaný mezitřídní turnaj ve florbale a košíkové. Bohužel nebylo časově možné, abychom uspořádali turnaj tak, aby se utkaly všechny třídy mezi sebou. Nejprve poměřili síly žáci šestých a sedmých tříd, kteří za mohutného povzbuzování svých spolužáků předvedli bojovné a běhavé výkony. Do finále postoupila třída 7.A, do boje o třetí místo se dostala 7.B. Poté přišla řada na tři nejstarší třídy, kde se podle očekávání utkali deváťáci v souboji o postup do finále. Úspěšnější byla 9.A, kterou táhl nadějný florbalista Nikolas Osifčin. Finále nabídlo pořádné drama, které rozhodl až koš těsně před koncem. 9.A tedy porazila 7.A rozdílem jednoho bodu a brala zlato. V zápase o třetí místo zvítězila 9.B nad 7.B.
V pátek za vánoční atmosféry a návštěvy početné skupinky našich bývalých žáků proběhla tradiční vánoční laťka. V soutěži dívek si pro vítězství suverénně doskákala Adéla Rutrlová (140 cm), stříbro si vyskákala Floortje Chrisstoffels (135 cm) a bronz brala Káťa Škopová (135 cm). Vložkou mezi skokanskou soutěží bylo rychlolezení, kde zvítězili Anička Heřmanová a velmi těsně Adam Šturma. Vyvrcholením byla soutěž chlapců. Za podpory dětí celého druhého stupně se o vítězství rozhodovalo mezi deváťáky. Nejúspěšnějším se stal Michal Pavlík (163 cm), druhý skončil Filip Strnad (155 cm) a třetí Vojta Benák (155 cm).
Akce se povedla po všech stránkách. Děkujeme sportovcům za skvělé zážitky, žákům za fair-play fandění a vyučujícím za pomoc při organizaci.
Mgr. Vojtěch Hulík a Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.