ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Dvorského hudebního léta se 27.6. před Hankovým domem zúčastnila i naše škola.

Připravila si tři různá vystoupení. Nejdříve zatančil kroužek aerobicu pod vedením paní učitelky Červinkové, poté je vystřídala 4. B a s hrou na kelímky (Cup Song), kterou připravovala paní učitelka Pešťáková a pod vedením pana učitele Novotného doprovodily děti z 6.A  skladby na Orffovy nástroje a bonga. Obě poslední vystoupení posílili i žáci ze 7. třídy. Akce se opakovala i v odpoledních hodinách, a proto patří všem účinkujícím i jejich vyučujícím velké poděkování nejen za nácvik, ale i za ochotu propagovat v závěru školního roku naši školu. 

S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.