ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve dnech 4. a 5. června se zúčastnilo družstvo starších žáků krajského kola dopravní soutěže v Hradci Králové. Naši školu reprezentovali žáci – Adéla Kühnelová, Anežka Piklová, Jiří Slabý a Petr Škop. První disciplínou byla jízda zručnosti, dále jízda po dopravním hřišti, poskytování první pomoci, tentokrát ve dvojicích a první den soutěže zakončil test z pravidel silničního provozu. Po ukončení první části jsme odjeli na Stříbrňák, kde jsme byli ubytováni ve velkých útulných chatkách. Po večeři následoval pro děti zábavný program v lanovém centru.
Druhý den byl závěr soutěže - práce s mapou a vyhodnocení. Naši žáci se velmi snažili a umístili se na pěkném 5. místě. Družstvo starších žáků postoupilo do krajského kola již čtyřikrát. Zaslouží si velkou pochvalu a moc jim děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Jsou vzorem pro své kamarády. Velká pochvala patří ještě Adélce Kühnelové, která i přestože byla nemocná, s námi závodila. Velmi si toho vážíme a děkujeme.
Mgr. Ivana Pešťáková
 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.