ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V pondělí 3. června jsme se sešli na vlakovém nádraží, kde začal náš školní výlet. Několika spoji a dopravními prostředky jsme dojeli na místo určení. Zde naše cesta ale nekončila, do kempu jsme to měli ještě několik kilometrů. Pod stromem jsme se notně nasvačili, abychom měli sílu na pochod se zavazadly.
Po příchodu do kempu jsme se ubytovali v chatkách, snědli řízky od maminky a vyrazili do skal. Měli jsme s sebou zkušeného průvodce pana učitele Novotného, který nás provedl všemožnými stezkami a ukázal nám místa, která jen tak někdo neuvidí. Na Kočičím hradu jsme si prolezli labyrint a kochali jsme se výhledy do okolí. Vykoupali jsme se v netradičním koupališti pro odvážné a v Metuji. V kempu už na nás čekala večeře a večerní zábava u ohně.
V úterý ráno po snídani jsme se opět vydali do skal. Tentokrát jsme ale prošli druhý okruh – skalní bludiště s několika vyhlídkami. Na závěr proběhla soutěž o nejlepšího lezce, a to ve dvou kategoriích – holky (1.místo-Nelča Heřmanská, 2. místo- Mája Háková, 3. místo – Ála Šimkuláková) a kluci (1. místo – Adam Šturma, 2. místo – Dan Brdička, 3. místo -Oliver Paťava). 
Okolo 16. hodiny jsme se vrátili zpět na dvorské nádraží, všichni unaveni, ale spokojeni. Zážitků bylo víc než dost.
J. Šecová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.