ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Cílem našeho školního výletu byla Borovička. Zde měli prvňáci prožít dva dny poprvé bez rodičů. Smutnější tvářičky se ale objevily jen při loučení a pak se žáci hned rozběhli do svých pokojů.

V klidu si rozdělili své postýlky a začali se seznamovat s novým prostředím. V zápětí našli velkou zahradu s bazénem, hřištěm a trampolínou. Užívali si skotačení až do oběda a po krátkém odpočinku se s nadšením všichni povozili na koni, navštívili malou farmu a seznámili se s chovem zvířátek. Obdivovali jejich mláďátka a s chutí si i pohráli s malými kůzlátky. Pak již přišel čas na večeři a chystání dřeva na večerní opékání. Buřtíky všem chutnaly a brzy, zdravě unaveni, zalehli do svých postýlek. Velkým dobrodružstvím pro ně bylo náhlé vypnutí elektrického proudu. Strach ze tmy po chvilce vystřídal tvrdý spánek. Druhý den byl vyhrazen sportování a soutěžím.

Za statečnost, samostatnost a dobré chování byli všichni odměněni čokoládovou medailí, která byla sladkou tečkou za společným výletem do přírody.

M. Procházková, M. Kubicová, D. Šrámková, M. Kuchařová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.