ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Pro žáky 9. tříd
Podle počtu přihlášených se v pondělí 11.5. otevřou 2 skupiny:

1. První skupinu tvoří žáci 9.A a vzhledem k rozložení i 2 žáci z 9.B. Přicházejte s rouškou průběžně před osmou hodinou, dodržujte 2m rozestupy, paní učitelka Vám změří teplotu a pošle do šatny. Poté si ve vestibulu vydezinfikujte  ruce. Nejzazší termín pro zařazení do skupiny je 7,55 hod.

2. Druhá skupina ( žáci 9.B) se dostaví s rouškou před školu nejdříve v 7,55hod. Nejzazší termín pro zařazení do skupin je 8,15 hod. Jinak je postup stejný. Přicházejte průběžně, dodržujte 2m rozestupy, paní učitelka Vám změří teplotu a pošle do šatny. Po přezutí si ve vestibulu vydezinfikuj ruce.
 
Kromě roušky, kterou budete mít na sobě, nezapomeňte přinést ještě druhou, sáček na odkládání a čestné prohlášení podepsané rodiči. Dezinfekční prostředky zajišťuje škola a s bezpečnostními pravidly pro pobyt ve škole Vás seznámí třídní paní učitelky. Řiďte se jejich pokyny a mějte na paměti, že při porušení můžete být z výuky vyřazeni.
Přeji Vám, ať se obohatíte nejen opětovným shledáním se spolužáky, ale především vědomostmi, které Vás posunou k vysněnému cíli.
Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.