ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V týdnu od 16. - 20. 9. 2019 proběhne na naší škole projekt Edison.
 
Co je projekt EDISON?
Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.
Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.
Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.
Projekt Edison je projektem společnosti AIESEC, což je mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává praxi studentům formou zahraniční stáže nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáhá rozvoji mladých lidí po celém světě.
(text převzat ze stránek společnosti AIESEC) www.aiesec.cz
Přivítáme u nás 8 studentů z Turecka, Gruzie, Indie, Ukrajiny, Jordánska, Malajsie, Indonésie a Srbska. Do tohoto projektu se zapojujeme již potřetí a doufáme, že žáci opět zajímavou formou získají informace o cizích zemích, procvičí si (nejenom) angličtinu a prožijí netradiční hodiny. Výuka se studenty bude probíhat 2.-5. hodinu od 6. tříd a nepravidelně i v nižších ročnících. Ve středu proběhne „Global village“ v tělocvičně, kde studenti představí další zajímavosti ze svých zemí.
Pokud budete mít zájem některého studenta ubytovat (od 15.-22.9.2019), prosím o informaci na email: ida.sturmova@zspodhart.cz.
Mgr. Ida Šturmová,  koordinátor projektu

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.