ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> ZDE <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Vážení rodiče našich žáků,
z grantu OPVV, který je financován ze zdrojů EU se nám podařilo zajistit pro Vás besedu s uznávaným předním psychologem a psychoterapeutem PhDr. Janem Svobodou. S jeho názory se můžete seznámit na  www.youtube.com/watch?v=RvOBpyOG1AA

 

Vzhledem k dotazům rodičů dětí, které nenavštěvují naši školu, ale mají zájem účastnit se také besedy, rozhodlo se vedení školy uvolnit 20 vstupenek pro tyto zájemce. Vstupenky je možné vyzvednout od 14.6. ve vestibulu školy.

Předpokládáme i zájem širší veřejnosti, přednost mají samozřejmě rodiče našich žáků. Seminář je zdarma, ale počet míst omezen, proto si zajistěte vstupenku. LÍSTKY BUDOU K ODEBRÁNÍ PROTI PODPISU RODIČE VE VESTIBULU ŠKOLY OD 2. DO 31.5. V ČASECH 6,30-8,00 NEBO 12,00-16,00 HOD. Akce se koná v pondělí 25.6.2018 v 15,30-19,00 hod. na téma: "Jak se vyvarovat výchovných chyb dítěte pro současnost".

Současná doba nedovoluje používat osvědčené metody výchovy. Cílem setkání je nabídnout přítomným informace o základních chybách, které se při výchově objevují a jak s nimi dále pracovat, co může rodič zajistit, aby se dítě a později dospělý, cítil v životě šťastný.

PS: Osobně jsem absolvovala několik seminářů tohoto lektora, mohu ho vřele doporučit, jen musím podotknout, že má rád dochvilnost a nechce být neefektivně rušen. Proto prosím využijte naší nabídky pouze v případě, že hodláte přijít včas a neodcházet předčasně.

Děkuji   Vojtíšková

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.